KONST / Litografier / Färglitografi 13647036
nr 1364 7036
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Färglitografi, Monogram. Signerad, numrerad 228/300, skridskoåkare. Motivet: 20x29cm
Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:04:22
2.000 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska